Produkty - Rękawice ogólnego przeznaczenia

JS-GLOVES CLEAN Line

Czyste rękawice poliamidowe

Seria bezszwowych rękawic ochronnych z ciągłych przędz poliamidowych teksturowanych (elastycznych) o różnych grubościach dzianiny. Należą do grupy rękawic czystych (bezpyłowych), nie pozostawiają zanieczyszczeń na przedmiotach z którymi mają kontakt. Szeroki zakres zastosowań ze względu na wysoki komfort użytkowania, przewiewność, dobre przyleganie do dłoni oraz korzystny stosunek jakości do ceny. Rękawice tej serii (bez nakropienia PVC) posiadają świadectwo jakości zdrowotnej PZH do prac pomocniczych w branży spożywczej. Model ROP/2 to super cienka rękawica gwarantująca doskonałe wyczucie dotyku i bardzo dobrą manualność. Dostępne również wersje bez palców lub niestandardowej długości. Wersja z nakropieniem PVC na wewnętrznej stronie dłoni (litera V w symbolu) poprawia pewność chwytu i ułatwia operowanie przedmiotami.
czytaj więcej

JS-GLOVES CLEAN Line

Czyste rękawice poliestrowe

Dziane rękawicę ochronne, bez szwów, z ciągłej przędzy poliestrowej teksturowanej. Należą do grupy rękawic czystych (bezpyłowych), nie pozostawiają zanieczyszczeń na przedmiotach z którymi maja kontakt. Szeroki zakres zastosowań ze względu na wysoki komfort użytkowania, dobre przyleganie do dłoni oraz korzystny stosunek jakości do ceny. Wersje z nakropieniem PVC na wewnętrznej stronie dłoni (litera V w symbolu) poprawia pewność chwytu i ułatwia operowanie przedmiotami. Rękawice tej serii (bez nakropienia PVC) posiadają świadectwo jakości zdrowotnej PZH do prac pomocniczych w branży spożywczej. Dostępne również wersje bez palców lub niestandardowej długości. Wersji antystatyczna, model ROSA, spełniając wymogi ESD* zgodnie z EN1149-1, zapobiega gromadzeniu się ładunków mogących uszkodzić elementy elektroniczne.

* Wyładowanie elektrostatyczne (ang. Electrostatic Discharge)
czytaj więcej

JS-GLOVES BASIC Line

Ochrona podstawowa

Dziane bezszwowe rękawice ochronne serii ROE wykonane z mieszanki bawełnianych i poliestrowych włókien ciętych. Zapewniają podstawową ochronę przed niewielkimi zagrożeniami, stosowane również jako wkłady pod rękawice gumowe, lateksowe i inne. Dostępne standardowo w wersji szary melanż, na życzenie odbiorcy mogą być wykonane w innych kolorach. Pozostałe rękawice serii wykonane metodą platerowania z włókien ciągłych poliamidowych lub poliestrowych (zewnątrz) oraz bawełny (wewnątrz). Popularne i szeroko stosowane ze względu na podstawowe parametry ochronne oraz wysoki komfort pracy (gwarantowany przez zastosowanie wewnątrz bawełny) przy atrakcyjnym poziomie cenowym. Dostępne również wersje bez palców lub niestandardowej długości. Wersja z nakropieniem PVC na wewnętrznej stronie dłoni (litera V w symbolu) poprawia pewność chwytu i ułatwia operowanie przedmiotami.
czytaj więcej

JS-GLOVES COTTON Line

Rękawice bawełniane

Seria bezszwowych rękawic z wysokiej jakości przędzy bawełnianej o różnych gramaturach. Przyjazne dla skóry. Rękawice tej grupy w wersjach bez nakropienia PVC posiadają atest PZH na bezpośredni kontakt z żywnością w przemyśle piekarniczym i cukierniczym, a także mogą być stosowane przy pracach pomocniczych w pozostałych gałęziach przemysłu spożywczego. Zapewniają podstawową ochronę przed niewielkimi zagrożeniami. Powszechnie wykorzystywane jako wkłady do rękawic gumowych lub lateksowych. Czysta, naturalna bawełna jest surowcem bardzo przyjaznym dla skóry człowieka, zapewnia wysoki komfort pracy, nie powoduje podrażnień nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Dostępne również wersje bez palców lub niestandardowej długości. Wersja z nakropieniem PVC na wewnętrznej stronie dłoni (litera V w symbolu) poprawia pewność chwytu i ułatwia operowanie przedmiotami.
czytaj więcej